Методологія
- Ми збираємо дані з відкритих джерел, співпрацюємо із партнерами для передачі їхніх матеріалів, а також опитуємо очевидців за протоколами документування воєнних злочинів (чи актів агресії).
- Інформація, яка потрапляє в Архів, проходить через тегування. Дані з відкритих джерел автоматично перекладаються англійською та аналізуються на основі тегів. Партнерські матеріали, які систематизує архів, тегуються вручну завдяки роботі напрямку аналітиків. Ми використовуємо класифікацію воєнних злочинів за Римським Статутом, а також власноруч розроблену систему тегування інформації.
- Впорядковані дані надійно зберігаються у Архіві. Ми дбаємо про збереження цілісності даних, зберігаємо оригінали матеріалів та створюємо резервні копії. Ми анонімізуємо дані респондентів з міркувань безпеки персональних даних.
- На етапі пошуку інформації користувачі Архіву можуть віднайти матеріали за часом та місцем, використовуючи ключові слова та дані про метод зйомки, якщо така інформація збережена. За допомогою агрегатора даних з відкритих джерел ми можемо аналізувати певну вибірку матеріалів за вже розробленими тегами або й за спеціально створеними ключовими словами під певний проєкт. Система колекцій допомагає зберегти запитувані матеріали, а у випадку з даними з відкритих джерел експортувати їх.
- Ми заохочуємо аналітиків використовувати Архів для своїх напрацювань, а також до формування кейс стадіз, які можуть стати публічним результатом співпраці із зацікавленими організаціями.x