Стати партнером
Хто може стати партнером:
Медіа
правозахисні організації
OSINT-спільноти
інституції,
які займаються розслідуванням воєнних злочинів
люди, які документують війну:
документаліст(к)и, фотографи(ні), блогер(к)и та ін.
Що ми очікуємо від партнерів:
- Передача матеріалів: Надання матеріалів з коротким описом та зазначенням рівня доступу. Передача лише тих матеріалів, які партнер має право передавати, враховуючи законодавство про захист персональних даних та авторських прав.
- Інформаційна підтримка: Партнери надають інформаційну підтримку, обмінюються експертизою та ідеями.
- Спільні заходи: Проведення спільних заходів та інших варіантів співпраці за узгодженням.
Що ми даємо партнерам:
- Ідентифікація та збереження: Ідентифікація кожного переданого файлу, повне збереження авторських прав та можливість контролю за використанням переданих матеріалів.
- Метадані та безпека: Збереження метаданих, надійна та захищена ресурсна база з технічною підтримкою та аналізом переданих даних.
- Доступ та підтримка: Доступ до значної кількості матеріалів в Архіві Війни, інформаційна підтримка.
- Персональне залучення: Можливість персонального залучення експертів для проведення консультацій та навчань нашої команди.
- Участь у заходах: Запрошення на заходи та події Архіву Війни та Docudays UA з можливістю активної участі.
ЯК СТАТИ ПАРТНЕРОМ
Ми пропонуємо Партнерам можливість розмістити свої матеріали (аудіо, відео, фото, тексти, аналітику) в Архіві Війни та / або проводити спільні заходи, навчання, обмін експертизою тощо. Окрім того, партнери можуть отримувати доступ до користування Архівом, як його авторизовані користувачі.
Ми раді обговорити усі можливі види співпраці.
Партнери
Українські партнери
Міжнародні партнери
Індивідуальні партнери
Даниїл Ревковський і Сергій Рачинський
Катерина Кроха
Діана Анікєєва
Тетяна Ходаківська
ГО Дівчата
Команда відділу партнерств
Сабіна Асадова
partnerships@ukrainewararchive.org-
Хто може стати Партнером Архіву війни?
Ми запрошуємо до співпраці правозахисні організації, медіа, журналістів, OSINT-спільноти, а також кожну та кожного, хто документує російсько-українську війну. Окрім того, ми відкриті до співпраці з українськими та міжнародними інституціями - правоохоронцями та розслідувачами, представниками влади, моніторинговими місіями, які можуть використати матеріали з користю для своєї діяльності.
-
Архів війни збирає тільки результати документування ймовірних воєнних злочинів?
Ні. «Архів війни» збирає матеріали, які висвітлюють, зокрема, але не виключно, життя й побут українців під час воєнних дій внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України після 24.02.2022, опір цивільного населення агресору, героїзм українців, евакуацію чи досвід перебування в бомбосховищах, руйнування, насилля, інші злочини, здійснені російською армією, створеними чи підтриманими нею збройними угрупованнями, на території України, інші матеріали, які, на думку їх авторів/ок, важливі. Перевага надається оригінальним (первинним) незмонтованим Матеріалам.
-
Чи зберігаються у Архіві війни метадані файлів?
Так, Архів війни дозволяє зберігати метадані. При аналізі та опрацюванні матеріалів первинні файли не зазнають змін.
-
В Архів війни можна передавати тільки відео?
Ні, Архів війни збирає файли будь-якого формату та розміру. Це можуть бути відео, фото, аудіо, тексти, звіти, дайджести, інші форми аналітики.
-
Чи переходять авторські права на матеріали до Архіву війни (ГО Докуйдез чи Infoscope)?
Ні, авторські права лишаються у правовласника (партнера). Ми не купуємо та не продаємо права на матеріали. Партнер самостійно визначає, який рівень доступу його матеріали матимуть в Архіві війни - тобто, чи зможуть бачити його інші користувачі, чи лише опис цього файлу.
-
Як партнери передають файли у Архів війни?
На вибір партнера - можна завантажувати файли самостійно у Архів зі спеціально створеного акаунту, або ж можна їх передати нашому(ій) співробітнику/-ці на жорсткому диску, чи відкривши доступ до хмарного сховища, або ж переслати онлайн, якщо об’єм файлів дозволяє це зробити.
-
Що відбувається із переданими файлами у Архіві війни?
Для кожного файлу створюється окрема картка. Наша команда аналітиків/-инь опрацьовує та тегує (позначає) кожен файл за списком із понад 400 ключових слів та окремо, - за класифікацією воєнних злочинів згідно зі ст. 8 Римського статуту.
-
Чи позначається у Архіві війни власник матеріалу (партнер)?
Так. Для кожного файлу створюється картка. На картці позначається правовласник матеріалу?
-
Чи дозволяє Архів війни завантажити з нього матеріали?
Ні, усі матеріали в Архіві війни доступні користувачам лише для перегляду.
-
Доступ до Архіву війни та матеріалів у ньому має будь-хто?
Ні, доступ до Архіву війни отримують лише авторизовані користувачі, кожна та кожен з яких проходять попередню ретельну верифікацію.
-
Якщо хто хоче отримати матеріали партнера для своєї роботи (наприклад - створення фільму, виставки, ведення справи тощо) - що тоді?
До Архіву звертаються різні українські та міжнародні організації, правозахисники, продакшни та індивідуальні кінематографісти з України та з закордону для пошуку матеріалів для своїх проєктів. В цьому випадку ми перевіряємо їх і потім надаємо їм доступ до Архіву війни. За необхідності з`єднуємо їх із партнером для отримання, придбання бажаних матеріалів. Правовласники самі домовляються про умови передачі, які їх задовольнятимуть.